آب – آب دادن بحرین ارتباط منچستر تروریستی

آب – آب دادن: بحرین ارتباط منچستر تروریستی اخبار بین الملل

به‌دنبال دیدار دوم با پوتین هستم / ترامپ

به گزارش تسنیم، دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا در توئیتی از تمایلش به برگزاری دیداری دیگر با ولادیمیر پوتین مدیر جمهور روسیه خبر داد. ترامپ: به..

ادامه مطلب

با خروج از برجام نمی‌توان بر کشور عزیزمان ایران فشار آورد / سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا

سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا با بیان اینکه واشنگتن به دنبال اعمال فشار زیاد به پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت عوض کردن توافق هسته‌ای هست، گفت: ولی اگر به صور..

ادامه مطلب

یک ایستگاه مترو در «لندن» تخلیه شد

ایستگاه متروی «فول‌هام برُودوِی» واقع در پایتخت انگلیس به علت تهدیدات امنیتی تخلیه شد. یک ایستگاه مترو در «لندن» تخلیه شد عبارات مهم : تهد..

ادامه مطلب

دستیار خاص ترامپ نیز کنار گرفت / تازه ترین بحران در کاخ سفید

‘سباستین گورکا’ دستیار خاص مدیر جمهوری آمریکا در تازه ترین نشانه استمرار اختلاف ها در کاخ سفید، ‏روز جمعه از سمت خود استعفا داد.‏  ..

ادامه مطلب

پای اوکراین و روسیه به برنامه موشکی کره شمالی باز شد

«لوفیگارو» به نقل از اندیشکده‌ای انگلیسی اعلام کرد پیونگ یانگ به مدد یک شرکت اوکراینی یا روسی توانسته است برنامه موشکی خود را توسعه دهد. پای اوکر..

ادامه مطلب

فرار هواپیمای جاسوسی آمریکا از دریای چین

رسانه های آمریکایی اعلام کردند که دو جنگنده چینی، هواپیمای جاسوسی آمریکا که در حال پرواز در بالای دریایی در چین بوده است را فراری داده اند. ..

ادامه مطلب

سفیر بحرین در انگلیس مدعی ارتباط قطر با عامل حمله منچستر شد

سفیر بحرین در لندن نگرانی خود را نسبت به ارتباط قطر با “گروه‌های تروریستی” در لیبی و همچنین ارتباط آن با عامل انفجارهای اخیر منچستر ابراز ک..

ادامه مطلب